www.bip.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej

PKP Szybkiej Kolei Miejskiej w Trójmieście Sp. z o.o.

www.skm.pkp.pl
Wytwórca: Magdalena Winiarska Barbara Brzezińska
Data wytworzenia: 2012-05-23

 

Kontakt - dane teleadresowe

 

 

PKP SKM w Trójmieście Sp. z o.o.
Gdynia ul. Morska 350A
81-002 Gdynia

Sekretariat Spółki:
pok. 231
tel. (58) 721 29 11
     (58) 721 27 50
fax (58) 721 29 91
Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:30 - 15:00

 

INTERNET
www: www.skm.pkp.pl
e-mail: skm@skm.pkp.pl

 

Informacja SKM
tel. (58) 721 21 70
całodobowo

 

Biuro Rzeczy Znalezionych
tel. (58) 721 28 16
pon.-pt.: godz. 7:00 - 14:40

 

Reklamacje
tel. (58) 721 27 78
pon.-pt.: godz. 8:00 - 14:00

 

Windykacja
tel. (58) 721 29 76
pon.-pt.: godz. 8:00 - 14:00

 

Zgłoszenie awarii kasowników biletowych oraz automatów biletowych
tel. (58) 721 27 38
całodobowo

 

Zgłoszenie o konieczności udzielenia pomocy osobom niepełnosprawnym oraz osobom o ograniczonej sprawności ruchowej
tel. (58) 721 12 11
całodobowo

 

SOK
tel. (58) 721 11 72
tel. kom. 668 163 171
fax (58) 781 97 30

Kontakt do Dyrektorów i kierowników komórek organizacyjnych Spółki:


 

DYREKTOR DS. STRATEGII I EKONOMIKI

Ewa Laska

pok. 232

 

DYREKTOR DS. EKSPLOATACJI I INFRASTRUKTURY

Sylwester Petrych

pok. 322

 

DYREKTOR DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY

Marcin Głuszek

pok. 314

 

Kontakt do Dyrektorów Pionu:

Sekretariat Spółki:

tel. (58) 721 29 11

     (58) 721 27 50

fax (58) 721 29 91

 

 

WYDZIAŁ RACHUNKOWOŚCI I FINANSÓW

Anna Altmann

pok. 308

tel.: (58) 721-28-37

e-mail: aaltmann@skm.pkp.pl

 

WYDZIAŁ INWESTYCJI I ROZWOJU

Katarzyna Wierzbowska

pok. 245

tel.: (58) 721-29-57

e-mail: kwierzbowska@skm.pkp.pl

 

WYDZIAŁ ZAOPATRZENIA I LOGISTYKI

Henryk Bronk

pok. 335

tel.: (58) 721-29-35

e-mail: hbronk@skm.pkp.pl

 

KOMENDA STRAŻY OCHRONY KOLEI SKM

Bogumił Wachowiak

pok. 337

tel.: (58) 721-27-48

e-mail: bwachowiak@skm.pkp.pl

 

SAMODZIELNE STANOWISKO PRACY DS. OCHRONY INFORMACJI

PRAWEM CHRONIONYCH I SPRAW OBRONNYCH

Janusz Grabowski

pok. 340

tel.: (58) 721-27-71

e-mail: jgrabowski@skm.pkp.pl

 

SAMODZIELNE STANOWISKO PRACY DS. BHP

Andrzej Fotek

pok. 242

tel.: (58) 721-27-65

e-mail: afotek@skm.pkp.pl

 

SAMODZIELNE STANOWISKO PRACY DS. OCHRONY PPOŻ.

Adam Bieliński

pok. 140

tel.: (58) 721-28-42

e-mail: abielinski@skm.pkp.pl

 

WYDZIAŁ KADR I ORGANIZACJI

Barbara Brzezińska

pok. 236

tel.: (58) 721-27-81

e-mail: bbrzezinska@skm.pkp.pl

 

WYDZIAŁ EKONOMIKI I INFORMATYKI

Jan Cieślak

pok. 330B

tel.: (58) 721-29-32

e-mail: jcieslak@skm.pkp.pl

 

SAMODZIELNE STANOWISKO PRACY DS. KONTROLI GOSPODARCZEJ

Agnieszka Tokarska

pok. 249

tel.: (58) 721-29-69

e-mail: atokarska@skm.pkp.pl

 

SAMODZIELNE STANOWISKO PRACY DS. STRATEGII I ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

Łukasz Szwemin

pok. 234

tel.: (58) 721-27-01

e-mail: lszwemin@skm.pkp.pl

 

WYDZIAŁ SPRZEDAŻY I UMÓW

Sławomir Szlendak

pok. 312

tel.: (58) 721-28-69

e-mail: sszlendak@skm.pkp.pl

 

SAMODZIELNE STANOWISKO PRACY DS. MARKETINGU

Sławomir Pijet

pok. 319

tel.: (58) 721-27-40

e-mail: emaniecka@skm.pkp.pl

 

SAMODZIELNE STANOWISKO PRACY DS. WINDYKACJI

Agnieszka Piechnik-Czyżewska

pok. 206

tel.: (58) 721-29-76

e-mail: apiechnik@skm.pkp.pl

 

ZESPÓŁ KONTROLERÓW I INSTRUKTORÓW PIONU HANDLOWEGO

Czesława Minkiewicz

Dorota Nerc

pok. 218

tel.: (058) 721-27-74, (58) 721-27-82

e-mail: cminkiewicz@skm.pkp.pl dnerc@skm.pkp.pl


WYDZIAŁ EKSPLOATACJI

Janusz Szczepański

pok. 211

tel.: (58) 721-29-41

e-mail: jszczepanski@skm.pkp.pl

 

WYDZIAŁ INFRASTRUKTURY

Marek Chacuk

pok. 328

tel.: (58) 721-29-33

e-mail: mchacuk@skm.pkp.pl

 

DYSPOZYTURA PRZEDSIĘBIORSTWA

Zbigniew Klawikowski

pok. 106

tel.: (58) 721-28-80

e-mail: zklawikowski@skm.pkp.pl

 

ZESPÓŁ DS. SYSTEMU ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM W TRANSPORCIE KOLEJOWYM

Sebastian Darsznik

pok. 324

tel.: (58) 721-29-51

e-mail: sdarsznik@skm.pkp.pl

 

ZESPÓŁ KONTROLERÓW I INSTRUKTORÓW PIONU EKSPLOATACJI

Tadeusz Żynda

Tomasz Rogal

Marian Kwiatkowski

pok. 325

tel.: (58) 721-28-22

e-mail: tzynda@skm.pkp.pl trogal@skm.pkp.pl mkwiatkowski@skm.pkp.pl

Opublikowal: Magdalena Winiarska
Data publikacji: 2012-05-23
Data modyfikacji: 2012-05-23
Wyświetlono: 1756
Artykuły historyczneDrukuj